54875487

IRIFF - صمد مرفاوی پس از باخت 3 بر 2 مقابل راه‌آهن اظهار داشت: نتیجه بازی برای استقلال خوب نبود. موقعیت‌های زیادی را از دست دادیم و تعجب می‌كنم چطور آن توپ‌ها گل نشد. وی افزود: راه‌آهن توپ را در سطح زمین پخش و از ضدحملات استفاده می‌كرد. از خط دفاع استقلال اصلاً راضی نیستم. از خط دفاعی كه در 4 هفته ابتدایی اصلاً گلی دریافت نكرده بود ناراحت هستم. سرمربی استقلال با بیان اینكه نفرات دعوت شده به تیم ملی باعث غرور در تیم استقلال شدند، اضافه كرد: ای كاش اسامی تیم ملی بعد از پایان مسابقات نیم‌فصل اعلام می‌شد یا حداقل امشب معرفی می‌شد.

وقتی 6 بازیكن به تیم ملی دعوت می‌شود معلوم است كه مشكلاتی بوجود می‌آید و باید اكنون جور آن را بكشیم.
مرفاوی تصریح كرد: این كار فدراسیون منطقی نبود. ما حاضریم با تیم ملی همكاری كنیم. من این بازی را باخته‌ام و نمی‌خواهم آن را توجیه كنم. البته اشكال ندارد در فوتبال برد و باخت هست ولی این درست نیست در هر چهار پنج روز یكبار بازی بگذارند چون به بازیكنان خیلی فشار می‌آید.
وی تأكید كرد: در این چهار هفته استقلال افت كرده و این به خاطر تیم ملی است. امروز تیم خیلی بد بازی نكرد. من مهره نداشتم. در خط هافبك دو سه بازیكن را نداشتم و این تأثیرگذار است. به غیر از خط دفاع تمام تیم خوب بازی كرد. راه‌آهن 3 موقعیت گل داشت و آنها را تبدیل به گل كرد.
مرفاوی درباره شعارهایی كه علیه او بعد از بازی داده شد گفت: در فوتبال شعار دادن طبیعی است و این مسئله در پرسپولیس و استقلال بیشتر به چشم می‌خورد. هواداران نمی‌خواهند باخت تیم خود را ببینند. هنوز این مسائل در فوتبال جا نیفتاده است به محض تساوی یا باخت شعار می‌دهند. این فقط مختص من نیست. علیه بزرگتر از من هم شعار می‌دهند. در فوتبال نتیجه همیشه به نفع یك تیم نیست.
سرمربی استقلال درباره اینكه چرا هواداران استقلال به تشویق قلعه‌نویی پرداختند اظهار داشت: علیه كسی شعار دادن كار درستی نیست. قبلاً همین هواداران اسم كسانی دیگری را می‌آوردند اما یكسری اسم‌ها مطرح می‌شود كه كنار آنها شیطنت هم هست. من كه گفته بودم آدم‌های خناس زیاد هستند. آنها خود را پنهان می‌كنند اما همه آنها را می‌بینند و منتظر یك فرصت هستند تا چنین اتفاقاتی بیفتد.
مرفاوی درباره اینكه فكر نمی‌كند این شعارها باعث ایجاد استرس برای بازی آینده استقلال شود گفت: فرصت ریكاوری زیادی داریم. از نظر فنی می‌توانیم خودمان را جمع كنیم و می‌توانیم با همه نفرات بازی‌های آینده را دنبال كنیم.منبع:
http://iriff.mihanblog.com