IRIFF - دیدار استقلال و راه ‌‌آهن از ساعت 16:30 با حضور 7 هزار تماشاگر در ورزشگاه آزادی آغاز شد و راه آهن با نتیجه 3 بر 2 به برتری رسید.
راه آهن با خطای حمل توپ وحید طالب لو در دقیقه 12 صاحب ضربه خطای دو ضرب در داخل محوطه جریمه شد و توسط مجید نورمحمدی به گل رسید.
بازیكنان استقلال برای تغییر نتیجه تلاش كردند اما بارها در موقعیت آفساید قرار گرفتند و نتوانستند دروازه راه آهن را باز كنند.
شاگردان ارنی برندتس نیز چند موقعیت خوب را از دست دادند.
با این حال در دقیقه 45 حسین كاظمی توانست با شوت از راه دور كه در بین راه به سر بازیكن راه آهن نیز برخورد كرد بازی را به تساوی بكشاند.
نیمه دوم بازی با جذابیت بیشتری آغاز شد. راه آهن توسط میلاد زنیدپور در دقیقه 58 توانست دروازه استقلال را باز كند.
بار دیگر این شاگردان مرفاوی بودند كه برای تغییر نتیجه تلاش خود را بیشتر كردند و در دقیقه 70 هادی شكوری گل تساوی را برای آبی پوشان به ثمر رساند.
در ادامه بازی دو تیم حملاتی روی دروازه هم خلق كردند تا اینكه در دقیقه 77 عیسی ترائوره گل سوم راه ‌آهن را به ثمر رساند تا استقلال دومین شكست خود در ورزشگاه آزادی و سومین باخت در این فصل را تجربه كند.
استقلال با این شكست 28 امتیازی باقی ماند و در رده سوم باقی ماند.
قضاوت این مسابقه بر عهده محسن قهرمانی بود. وی از تیم راه آهن به ابوذر رحیمی كارت زرد نشان داد.

بازیكنان راه‌آهن:
فرشید كریمی، حسین پاشایی، محمد زینو(61- فرید عابدی)، محمود امنه(73- كمال كامیابی)، ابوذر رحیمی، مجید باجلان(90- جواد كشتكار)، محسن میر‌آبی، ابراهیم كریمی، مجید نورمحمدی، میلاد زنیدپور و عیسی ترائوره
سرمربی: ارنی برندتس

بازیكنان استقلال:
وحید طالب لو، امیر حسین صادقی، پژمان منتظری، هادی شكوری، هاشم بیك زاده(82- حنیف عمران زاده)، حسین كاظمی، رینالدو(67- محسن یوسفی)، فرهاد مجیدی، غلامرضا عنایتی، سیاوش اكبرپور(70 سید صالحی) و آرش برهانی
سرمربی: صمد مرفاویمنبع:
http://iriff.mihanblog.com